מיקרו בייבל - עולם של ערכים

אודות

אחרי ייצור עשרות אלפי קרטים יהלומים, אלפי תכשיטים, שימוש בטכנולוגיות מהפכניות וחדשניות. אחרי מפגש עם אלפי לקוחות מרוצים חיפשנו תכשיטים עם משמעות מיוחדת. תכשיטים המייצגים ערכים ומסרים חשובים לכל אדם. תכשיטים המחברים כל יהודי למקורותיו, לארצו ולעמו.
שנים של חיפושים הסתיימו באחת כשעלה הרעיון לייצר שבב המכיל את כל התנ”ך על 24 ספריו במלואם. מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים. ממש תנ”ך ממוזער – כל התנ”ך בתכשיט אחד.
ננו תכשיטים אלו משלבים בין טכנולוגיות מהפכניות – שבב בגודל חצי ס”מ שבו חרוט כל התנ”ך – רוחניות, קשר עמוק לשורשים ואופנה המבוססת על תכשיטי ננו תנ”ך מיוצרים בעבודת יד קפ0דנית ומדויקת.
אצלנו אתה לא רק בוחר תכשיט. אתה מעניק ליקירייך גם תכשיט, גם ננו תנ”ך המעניק לכם אמונה, חיבור לשורשים ותקווה לעתיד מושלם.

היסטוריה של גולומב יהלומים מאז 1940.

ראובן גולומב ז”ל נכנס לתעשיית היהלומים כילד ב1940.את הכשרתו החל אצל צבי רוזנברג במושבה פתח תקווה.עוד בתחילת דרכו סומן ככישרון מיוחד והיה בין הבודדים שכזה התמקצע בכל ערוצי המקצוע.

כפורץ דרך הקים ראובן בשנות השישים מפעל לעיבוד יהלומים, ביחד עם חברת הבנייה רסקו, באשדוד והעסיק עשרות פועלים שמשך הזמן השתלבו בתעשיית היהלומים.

על שמו הטוב והאמין בתעשיית היהלומים מלמדת העובדה, כי לאורך השנים שימש כמעריך מקצועי ויועץ לבנקים. ראובן גולומב היה מחלוצי הפיתוח הטכנולוגי בתעשיית היהלומים הישראלית. בשנת 1977, עם שחרורו של הבן רון מצה”ל, פיתחו השנים את מכונת הלייזר לעיבוד יהלומים הראשונה בעולם. 

השימוש במכונת לייזר ממוחשבת לשם יצירת צורות מיוחדות, המוזילה את מחיר היהלום ובעקבות כך את מחירי התכשיט, הקדימו את הטכנולוגיה בתעשיית היהלומים בדור שלם. בשנת 1989 כהוקרה לפועלו מקבל ראובן אות “יקיר התעשייה”. 

ראובן גולומב 1960 (הילד ממשיך דרכו רון גולומב)

בשנת 1977 מצטרף רון גולומב לאביו, ראובן.

מתחילת דרכו בנוסף למסורת המשפחתית של מקצועיות ואמינות חתר רון להעמיק את הפיתוח הטכנולוגי על מנת להוזיל את מחירי היהלומים והתכשיטים לצרכן הסופי.
חלק ממאמץ זה היה למצוא מקורות חדשים לגלם.

יהלום ין-יאנג

בנוסף לייצור יהלומים ומכירתם ותוך כדי שילוב טכנולוגיות חדישות השתלב רון בתעשיית התכשיטים.החברה הייתה חלוצה בעולם בבשיבוץ בלתי נראה בתכשיטי יהלומים.כמו כן ,רון,פיתח מודל יחודי של יהלום ין-יאנג.

במקביל לא הזניח רון גם את הפעילות הציבורית בבורסת היהלומים הישראלית ושימש כדירקטור במפעלי בורסת היהלמים,כדירקטור בהתאחדות תעשייני היהלומים,כחבר בוועדה הטכנולוגית במכון היהלומים וכחבר בוועדת ביקורת במכון היהלומים.כמו כן שירת שנים רבות בחבר הבוררים בבורסת היהלומים.

גולומב רון במקורות גלם באפריקה.

מעבר לתשלום

בהתאם לחזון מיקרו בייבל והמחויבות שלנו לייצר שינוי והשפעה לאחדות ועולם טוב יותר 
אנו בוחרים לקחת על עצמנו להיות אנשים טובים יותר!
 •  להיות סבלניים יותר
 • לכעוס פחות
 • להיות רגועים יותר
 • לשפוט פחות ולראות את הטוב באחר
 • לתרום יותר לסביבה ולעשות טוב
 • לחפש את המשותף והמחבר בינינו
 • לקבל כל אדם באשר הוא
Wishlist 0
Continue Shopping
0
  0
  עגלה שלי
  עגלה שלך ריקהחזרה לקטלוג
  לפתיחת הצ'ט לחצו כאן
  1
  זמינים בצ'ט לכל שאלה
  Micro Bible
  שלום לך👋🏻
  מוזמנים לכתוב בכל זמן, אנחנו עונים בדרך כלל מאוד מהר😉